ZARÁBAJTE NA INTERNETE

Nezáleží na tom, či ste školák, dôchodca, či pracujúci, na internete sa dá skutočne zarobiť

 

CHCETE ZARÁBAŤ LEN ZA OBČASNÉ KLIKANIE NA REKLAMU? 

Existujú systémy, ktoré vám občas pošlú nejaký email s reklamou na ktorú sa klikne, alebo priamo prídete na ich stránku a cez ňu sa dostanete k reklamám. Tusi povieme o nietorých systémoch, ktoré prinášajú skutočné zisky.

Staré ešte za rok 2008

Oba uvedené nižšie sú buď podvod, alebo zrušené. Zmenili svoje fungovanie a napriek pvôdonému vyplácaniu sa začali chovať inak. Zatiaľ nepoznáme reálne vyplácané...

 

BUX.TO

Je systém celkom známy, lenže tu nejde o to či máte web alebo nie. Žiaden mať nemusíte. Postačí vám internetové pripojenie. Každý deň sa prihlásite a v sekcii SURF ADS si na 30 sekund pozriete neaké z reklamných stránok a vypnete. Žiadne víry, chby či niečo. Skrátka len nejaká tá reklama a to je všetko. Každé pozretie sa vám počíta a zarátava na váš účet. Po dosiahnutí 10 dolárov si môžete peniaze poslat na Paypal. Každý čo v systéme Bux.to funguje má svoj kód. Tento kód nájdete v MY STATS a môžete ho poslaťznámym, ak sa zaregistrujú cez vás, z každého jeho surfovania získate určitý podiel vy na váš účet. Nie je to vôbec ťažké a systém je príliš prehľadný a jednoduchý. Ak si zožeiete 10 kamarátov čo sa na to dá a za týždeň si nejaké reklamy tiež pozrú, tak máte pre seba bez žiadnej roboty a bez pohnutia prstom tak minimálne 200 sk. Pozor zmena k dátumu február 2008 - BUX.to posiela peniaze len na AlertPay, čo je systém podobný ako Paypal, s možnosťou posielania peňazí aj do SR priamo na účet.
Registrovať sa môžete tu:  ZRUSENE

POZOR!!!! medzičasom kolega zistil, že ide o veľký podvod. Viac sa o tomto podvode dočítate na stránkach www.bux.n-games.eu  BUX.to prestal posielať peniaze všetkým slušným poctivým klikačom!!!! Neregistrujte sa!

FT-Mails

Podobný ako Bu.to akurát tu prijímate emaily do vašej schránky, a tiež len navštívite nejakú stránku a je to. Za klikanie na bannery ktoré sú na stránke samotnej máte 3 000,- dolárov no pri platbách pôjde zrejme len o 3 doláre. Zaregistrujte sa a občas vám príde email, niekedy 8 za deň. Umiestnite nejaký takýto link ako teraz ja niekde na web a každý čo sa registruje cez vás je vo vašom teame. Vy sa registrujete teraz a neskôr niekto cez vás, klasický referenčný systém, kde vaše zisky rastú podľa toho koľko ľudí je cez vás registrovaných.
registrácia:   ZRUSENE

Služba prestala vyplácať!!!  klikačky celkovo neodporúčam.

 

 

 

© All right reserved for text material and ideas. Práva na textový materiál, vety a nápady.

Dizajn uravený VIGO - piotrQn-games.eu / Designed by  Alpha Studio v spolupráci s Free Templates