ZARÁBAJTE NA INTERNETE

Nezáleží na tom, či ste školák, dôchodca, či pracujúci, na internete sa dá skutočne zarobiť

 

DOSTÁVAŤ PENIAZE ZA REKLAMU NA VAŠOM WEBE JE REALITA?

Ak máte slušné stránky, ktoré nie sú o online hraní krtových hier, o zarábaní na internete, neprístupnom obsahu, alebo o násilí, a pritom máte veľký web s dobrou návštevnosťou, môžete získať celkom slušné ohodnotenie cez nasledovné systémy pre webmasterov.

MONEY 4 BANNERS

Ak máte stránky a chcete ich zpeňažiť, toto je dobrá voľba. Zaregistrujete sa, ako PAY Email zadáte Paypal email -. názov účtu - váš email teda. Ako URL 1 zadáte nejakú stránku na vašom webe. URL 2 zas inú podstránku na rovnakom webe a URL 3 taktiež. Na všetky tri po schválení dáte nietorý z ich bannerov, ktorý vám ako kódy pošlú oni. Na bannery ani netreba klikať, postačí že ich na stránke len máte vyvesené. Ide o klasické 468x60 a nie je podmienkou ani navštevovaný web. Absolútne slabý web sa tak môže stať zlatou baňou, aj keď len skoro doslova. Za každý schválený web máte 10 britských libier. Každý mesiac potom získate za web 5 libier. Po čase, aspoň týždeň dajte schváliť niektorý z ďalších vašich webov a opäť si zvýšite príjem.
Registrovať sa môžete kliknutím na

SIGN UP priamo tu: REGISTRÁCIA

GoogLE ADSENSE

Tu je to bez komentára. Dlhšia registrácia, netreba žiaden Paypal, lebo peniažky prídu priamo vám na slovenský účet. Na ten vám po dosiahnutí sumy 100 dolárov prídu peniaze a po prepočte je to celkom slušný balík. Tak zaplatíte náklady spojené s webhostingom, náklady za čas strávený pri výrobe, či sedeniu v internetovej kaviarni. Peniaze získavate za každý klik, len neklikajte si vy, prídete o všetko. Ani nenavádzajte ľudí, v systéme Google reklamy to poznať. Stránky na aké umiestnite reklamu môžu byť akéhokoľvek zamerania a je to ten najlepší systém, tu nie je o čom pochybovať.

Registrovať sa môžete tu: REGISTRÁCIA


 

 

 

© All right reserved for text material and ideas. Práva na textový materiál, vety a nápady.

Dizajn uravený VIGO - piotrQn-games.eu / Designed by  Alpha Studio v spolupráci s Free Templates